Menu

خدمات مشاوره

یکی از خدمات مهم و ضروری که در مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری به واحدهای فناور ارائه می‌گردد خدمات مشاوره در زمینه‌های گوناگون فنی، مالی و سرمایه گذاری، بازاریابی، حقوقی و... است. با توجه به اهمیت این موضوع، مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی اقدام به راه‌اندازی واحد مشاوره نموده است تا پاسخگوی بخشی از نیازهای اعضاء محترم باشد.


در این واحد،  مشاوران خبره در زمینه‌های مختلف به ویژه در حوزه ابهامات بیمه‌ای و مالیاتی، حقوقی و قراردادی و نیز مالی و اقتصادی، بر اساس برنامه تعیین شده به ارائه خدمات به واحدهای فناور مستقر در مرکز می‌پردازند.

ایام هفته

زمان

حوزه مشاوره

یکشنبه 

15 الی 17

مالی- اقتصادی

سه‌شنبه

11 الی 13

امور مالیاتی

سه‌شنبه

15 الی 17

​بیمه و تأمین اجتماعی

چهارشنبه

14 الی 16

​فناوری اطلاعات

چهارشنبه

16 الی 18

​امور حقوقی

   

 

آموزش و اطلاع رسانی

برگزاری سمینار و کارگاه‌های آموزشی

برگزاري دوره ها یا کارگاه‌هاي آموزشی با پیشنهاد مرکز یا نیاز سنجی واحدهاي مستقر به منظور آموزش فنون تجاري سازي علوم، قوانین و علوم مورد نیاز براي واحدها و شرکت‌هاي خصوصی مستقر برگزار می‌گردد.

                  

دسترسی به کتابخانه

کلیه اعضا مرکز امکان استفاده از منابع علمی و سایر امکانات کتابخانه پژوهشگاه نیرو را دارا می‌باشند. این اعضا موظف اند کلیه قوانین و مقررات آیین‌نامه اجرایی کتابخانه را رعایت کرده و هر گونه خسارت یا دیرکرد در تحویل کتاب را شخصاً جبران کنند.

   

امکان استفاده دانش فنی مدون پژوهشگاه نیرو و منابع و مراجع علمی بین‌المللی

پژوهشگاه نیرو یکی از معتبر ترین مراکز پژوهشی و تحقیقاتی در زمینه صنعت برق و انرژی در سطح کشور می‌باشد. این پژوهشگاه با کسب عنوان پایگاه اطلاع رسانی برتر در بین پایگاه‌های اطلاع رسانی بخش موسسات آموزشی و پژوهشی وزارت نیرو و همچنین دریافت گواهینامه ISO 9001:2008  در خصوص تحقیق و پژوهش در زمینه های مرتبط با صنعت برق و انرژی از موسسه TUV اتریش، می‌تواند به عنوان مرجع مناسبی در زمینه تحقیقات و پژوهش های واحدهای فناور به شمار آید.

   

امکان بهره‌گیری از توان علمی کادر پژوهشی پژوهشگاه نیرو

پژوهشگاه نیرو با توجه به رسالتش و در راستای دستیابی به اهداف بلند خود از ابتدای تاسیس تا کنون اقدام به جذب یا همکاری با اشخاص نخبه علمی و فنی در صنعت برق و انرژیکشور نموده است، حضور این اساتید در کنارهم میتواند منبع علمی بسیار ارزنده و قابل دسترسی برای واحدهای فناور مستقر در مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی باشد.

   

 

.