Menu

نمایش اخبار

نویسنده: administrator تعداد بازدید: 446 تعداد نظرات ارسالی: 0
سی‌امین نشست هم‌اندیشی واحدهای فناور مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی برگزارشد.

سی‌امین نشست هم‌اندیشی واحدهای فناور مرکز توسعه فناوری صنعت برق و انرژی در روز چهارشنبه مورخ 96/11/18 در ساعت 14 لغایت 16 در محل سالن دکتر رنجبر پژوهشگاه نیرو برگزار شد.

در این نشست که تمامی مدیران عامل واحدهای فناوری مستقر در مرکز حضور داشتند؛ ابتدا معرفی شرکت گسترش حرارت مطبوع صورت گرفت و مدیرعامل این شرکت توضیحاتی پیرامون ایده محوری و زمینه فعالیت و اهداف این شرکت بیان داشتند. در ادامه آقای دکتر مرتضی مفخمی مدیرعامل شرکت پیشران عرصه صنعت جهان (P.A.S international) که مهمان مدعو این نشست بودند، اقدام به ارائه توضیحاتی درزمینه فعالیت‌هایی اعم از مشاوره مدیریتی و مهندسی، مشاوره ثبت شرکت، مشاوره بازاریابی و فروش کردند.

در ادامه آقای دکتر طهانی رئیس هیئت‌مدیره شرکت دانش‌بنیان طاها آخرین دستاورد خود تحت عنوان فشارشکن نرم را برای شرکت‌کنندگان این نشست ارائه نمودند که مورد استقبال عموم شرکت کنندگان این نشست قرار گرفت. همچنین لازم به ذکر است که این دستاورد ایران را در جمع پنج کشور برتر تولید کننده برق با استفاده از فناوری فشارشکن نرم قرارداده است.

در این نشست شرکت‌های زیبو فن‌آور پارس و الکتروپاد سیستم نیز آخرین دستاوردهای خود را معرفی کردند و در آخر آقای مهندس آشتیانی مدیرعامل شرکت آریا بهسا پویش که درزمینه ارائه خدمات مشاوره، نظارت فنی در حوزه‌های مدیریت و مهندسی فعالیت دارند، اقدام به ارائه خلاصه تجارب خود درزمینه مدیریت در حوزه صنعت برق نمودند.

 


print
.